BIEG SZERSZENIA

 

III BIEG SZERSZENIA - Nocny Bieg Świętojański

Oleśnica 11/06/2016r. - dystans 10km

 

 

 3. BIEG SZERSZENIA - Nocny Bieg Świętojański odbędzie się w dniu 11 czerwca 2016 roku w Oleśnicy na terenie Stawów Miejskich i wodociągów, biuro zawodów będzie usytuowane na Stadionie Miejskim przy ulicy Brzozowej 4 natomiast start i meta zlokalizowane będą w okolicy Amfiteatru nad stawami.

Z wielką przyjemnością informujemy, iż Ambasadorką Biegu Szerszenia w dalszym ciągu jest znana lekkoatletka Iwona LEWANDOWSKA a Twarzą trzeciej edycji biegu pozostaje Danuta URBANIK do której dołączą Monika HAŁASA oraz Martyna PUSCHHAUS, które również zdecydowały się promować oleśnicką imprezę biegową.

Bieg rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 21. Każdy z uczestników biegu jest zaproszony na wspólne biesiadowanie przy grillu i ognisku (teren Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego Atol - miejsce do grillowania) aby zapoznać się z obrządkami Nocy Świętojańskiej. Osoby towarzyszące zawodnikom również mogą uczestniczyć w pobiegowej imprezie gdzie będzie do dyspozycji bogato wyposażony bufet z którego będzie można skorzystać za symboliczną opłatą (tylko osoby towarzyszące, zawodnicy korzystają z bufety w ramach opłaty startowej). Zawodnik, który dokona opłaty startowej ma zapewniony wyjątkowy medal (po ukończeniu biegu), pamiątkową koszulkę techniczną, pakiet startowy oraz otrzymuje wejściówkę na wspólną biesiadę związaną z Nocą Świętojańską.

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYNIKAMI

3. BIEGU SZERSZENIA - NOCNEGO BIEGU ŚWIĘTOJAŃSKIEGO

WYNIKI OPEN

OPEN KOBIET

MIESZKAŃCY OLEŚNICY

KATEGORIE

Poniżej przedstawiamy wyniki biegu na 800 metrów kobiet, który odbył się przy okazji Mistrzostw Dolnego Śląska Młodzików powiązanym z otwarciem zrewitalizowanego Stadionu Miejskiego. W biegu wzięły udział zawodniczki zaproszone między innymi przez nasz Klub, z zaproszenia skorzystały: Ewa JACNIAK zawodniczka AZS UMCS Lublin, Martyna PUSCHHAUS (Twarz 3. Biegu Szerszenia oraz Honorowa Członkini KB Szerszeń) zawodniczka MKS-MOS Płomień Sosnowiec oraz Magdalena KRAWCZYK reprezentująca barwy GKS Piasta Gliwice.

1. JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin 2:07.94

2. PUSCHHAUS Martyna MKS-MOS Płomień Sosonowiec 2:10.90

3. KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 2:14.36

4. GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław 2:16.15

5. GULCZYŃSKA Natalia LKS Olimpic Szczecin 2:17.23

6. SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 2:19.27

7. PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 2:22.45

8. KÖNIGSMAN Karolina MKS Piast Lwówek Śląski 2:26.17

 

Chcesz wystartować w III BIEGU SZERSZENIA ?

Wystarczy kliknąć TUTAJ - zapraszamy serdecznie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Biegu Szerszenia (kliknj)

 

Trasa i profil III BIEGU SZERSZENIA - Nocnego Biegu Świętojańskiego

 

BIEG MAŁEGO SZERSZENIA

Oleśnica 11/06/2016r. Stadion Miejski

Bieg Małego Szerszenia dedykowany jest dla najmłodszych sympatyków biegania w wieku 5-12 lat, którzy będą mieli do pokonania dystanse od 100 do 400 metrów w zależności od wieku (dystans 100 metrów - dzieci w wieku 5-6 lat, dystans 200 metrów - dzieci w wieku 7-9 lat, dystans 400 metrów - dzieci 10-12 lat). Bieg odbędzie się w dniu 11 czerwca 2016 roku o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Oleśnicy przy ulicy Brzozowej. Zapisy do biegu będą możliwe w dniu biegu na Stadionie w Biurze Zawodów, które będzie czynne w godzinach 16-16:50. Współorganizatorem biegu jest Pizzeria Pasta e Basta oraz Firma Kerry Polska oddział w Oleśnicy która w znacznym stopniu przyczyniła się do organizacji imprezy. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieciaki do wzięcia udziału w naszym biegu, każde dziecko zostanie nagrodzone. Więcej informacji można uzyskać drogą mailową pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Firmy, Instytucje oraz osoby prywatne chcące wesprzeć naszą inicjatywę proszone są o wpłatę dowolnej kwoty na konto Biegu w Millennium Banku:

 

23 1160 2202 0000 0002 4796 9929

 

tytułem: III Bieg Szerszenia - Nocny Bieg Świętojański

 

Informujemy, że wszyscy Ci którzy znajdują się na liście startowej 3. Biegu Szerszenia i jeszcze nie opłacili wpisowego mogą wspomóc oleśnickiego biegacza co przełoży się na zniżkę za opłatę startową.

Każdy kto przeleje 10zł na konto Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia

na rachunek 45 1240 1994 1111 0000 2495 6839

z dopiskiem: darowizna na cele ochrony zdrowia "DLA LEWEGO"

zapłaci za wpisowe na Bieg Szerszenia 10zł mniej.

Pomagajmy, pomaganie jest fajne.

 

WSPÓŁORGANIZATOR:


PATRONAT HONOROWY:

PATRONAT MEDIALNY:PARTNERZY:

  


SPONSORZY:

  

  

 

  

OPRAWA ARTYSTYCZNA:

WOLONTARIAT:

 

Wykonanie - Miłosz 2013