BIEG SZERSZENIA

IV BIEG SZERSZENIA - Nocny Bieg Świętojański

Oleśnica 24/06/2017r. - dystans 10km

 

 

4. BIEG SZERSZENIA - Nocny Bieg Świętojański odbędzie się w dniu 24 czerwca 2017 roku w Oleśnicy na terenie Stawów Miejskich i wodociągów, biuro zawodów oraz start biegu będą usytuowane na Stadionie Miejskim przy ulicy Brzozowej 4 natomiast meta tradycyjnie zlokalizowane będzie w okolicy Amfiteatru nad stawami.

Z wielką przyjemnością informujemy, iż Ambasadorką Biegu Szerszenia w dalszym ciągu pozostaje znana lekkoatletka, olimpijka z Rio de Janeiro Iwona BERNARDELLI znana wcześniej pod nazwiskiem LEWANDOWSKA.

Bieg rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 21. Każdy z uczestników biegu jest zaproszony na wspólne biesiadowanie przy grillu i ognisku (teren Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego Atol - miejsce do grillowania) aby zapoznać się z obrządkami Nocy Świętojańskiej. Osoby towarzyszące zawodnikom również mogą uczestniczyć w pobiegowej imprezie gdzie będzie do dyspozycji bogato wyposażony bufet z którego będzie można skorzystać za symboliczną opłatą (tylko osoby towarzyszące, zawodnicy korzystają z bufetu w ramach opłaty startowej). Zawodnik, który dokona opłaty startowej ma zapewniony wyjątkowy medal (po ukończeniu biegu), pamiątkową koszulkę techniczną (tylko przy wyborze pakietu premium) oraz otrzymuje wejściówkę na wspólną biesiadę związaną z Nocą Świętojańską (dotyczy to również pakietu podstawowego).

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYNIKAMI

4. BIEGU SZERSZENIA - NOCNEGO BIEGU ŚWIĘTOJAŃSKIEGO

WYNIKI OPEN

OPEN KOBIET

MIESZKAŃCY OLEŚNICY

KATEGORIE

 

Informujemy iż miejsca uzyskane w poszczególnych kategoriach nie dublowały się a więc pierwsze trzy miejsca Open mężczyzn i kobiet nie były brane pod uwagę w kategoriach wiekowych oraz w kategorii Oleśniczanie.

 

Chcesz wystartować w III BIEGU SZERSZENIA ?

Wystarczy kliknąć TUTAJ - zapraszamy serdecznie.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z ragulaminem biegu:

Regulamin dostępny jest TUTAJ

 

Trasa i profil IV Biegu Szerszenia- Nocnego Biegu Świętojańskiego

 

 

Firmy, Instytucje oraz osoby prywatne chcące wesprzeć naszą inicjatywę proszone są o wpłatę dowolnej kwoty na konto Biegu w Millennium Banku:

23 1160 2202 0000 0002 4796 9929

tytułem: IV Bieg Szerszenia - Nocny Bieg Świętojański

 

BIEG MAŁEGO SZERSZENIA- MERITUM RUN

Oleśnica 24/06/2017r. Stadion Miejski

Bieg Małego Szerszenia dedykowany jest dla najmłodszych sympatyków biegania w wieku 5-12 lat, którzy będą mieli do pokonania dystanse od 100 do 400 metrów w zależności od wieku (dystans 100 metrów - dzieci w wieku 5-6 lat, dystans 200 metrów - dzieci w wieku 7-9 lat, dystans 400 metrów - dzieci 10-12 lat). Dla dzieci poniżej piątego roku życia będzie zorganizowany tor przeszkód, który będą pokonywali wspólnie z rodzicem lub opiekunem. Bieg odbędzie się w dniu 24 czerwca 2017 roku o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Oleśnicy przy ulicy Brzozowej. Zapisy do biegu będą możliwe w dniu biegu na Stadionie w Biurze Zawodów, które będzie czynne w godzinach 15-16:00. Współorganizatorem biegu jest MERITUM Centrum Obsługi Biznesu oraz Firma Kerry Polska oddział w Oleśnicy która w znacznym stopniu przyczyniła się do organizacji imprezy. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieciaki do wzięcia udziału w naszym biegu, każde dziecko zostanie nagrodzone.

WSPÓŁORGANIZATOR:


PATRONAT HONOROWY:

PATRONAT MEDIALNY:

   

  

PARTNERZY:

SPONSORZY: 

     


    

Wykonanie - Miłosz 2013