BIEG SZERSZENIA

Jubileuszowy V Bieg Szerszenia- Nocny Bieg Świętojański

Oleśnica23/06/2018r. - dystans 10km

 

 

Jubileuszowy 5. BIEG SZERSZENIA - Nocny Bieg Świętojański odbędzie się w dniu 23 czerwca 2018 roku w Oleśnicy na terenie Stawów Miejskich, wodociągów oraz Parku Książt Oleśnickich, biuro zawodów oraz start biegu będą tradycyjnie usytuowane na Stadionie Miejskim przy ulicy Brzozowej 4 natomiast meta i tutaj niespodzianka zostanie  zlokalizowana na dziedzińcu Zamku Książąt Oleśnickich gdzie również odbędzie się dokoracja zwycięzców oraz biesiada dla zawodników i pozostałuch gości.

Z wielką dumą i przyjemnością informujemy, iż Ambasadorką Biegu Szerszenia w dalszym ciągu pozostaje znana lekkoatletka, olimpijka z Rio de Janeiro Iwona BERNARDELLI znana wcześniej pod nazwiskiem LEWANDOWSKA a tegoroczną Twarzą Biegu zdecydowała się zostać Justyna ŚWIĘTY-ERSETIC, reprezentantka Polski, olimpijka,  między innymi brązowa medalistka mistrzostw świata w sztafecie 4 x 400 metrów, rekordzistka oraz halowa mistrzyni polski na dystansie 400m. 

Bieg rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 21. Każdy z uczestników biegu jest zaproszony na wspólne biesiadowanie przy grillu i ognisku (dziedziniec Zamku Książąt Oleśnickich) aby zapoznać się z obrządkami Nocy Świętojańskiej. Osoby towarzyszące zawodnikom również mogą uczestniczyć w pobiegowej imprezie gdzie będzie do dyspozycji bogato wyposażony bufet z którego będzie można skorzystać. Zawodnik, który dokona opłaty startowej ma zapewniony wyjątkowy medal (po ukończeniu biegu), bogoty pakiet startowy w którym otrzymuje wejściówkę na wspólną biesiadę związaną z Nocą Świętojańską.

 

Chcesz wystartować w V BIEGU SZERSZENIA ?

Wystarczy kliknąć TUTAJ - zapraszamy serdecznie.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z ragulaminem biegu:

Regulamin dostępny jest TUTAJ

 

UWAGA !!! NOWA TRASA !!!

 

Trasa i profil Jubileuszowego V Biegu Szerszenia- Nocnego Biegu Świętojańskego

 

Firmy, Instytucje oraz osoby prywatne chcące wesprzeć naszą inicjatywę proszone są o wpłatę dowolnej kwoty na konto Biegu w Millennium Banku:

23 1160 2202 0000 0002 4796 9929

tytułem: IV Bieg Szerszenia - Nocny Bieg Świętojański

 

BIEG MAŁEGO SZERSZENIA- MERITUM RUN

Oleśnica 23/06/2018r. Stadion Miejski

Bieg Małego Szerszenia dedykowany jest dla najmłodszych sympatyków biegania w wieku 5-12 lat, którzy będą mieli do pokonania dystanse od 100 do 400 metrów w zależności od wieku (dystans 100 metrów - dzieci w wieku 5-6 lat, dystans 200 metrów - dzieci w wieku 7-9 lat, dystans 400 metrów - dzieci 10-12 lat). Dla dzieci poniżej piątego roku życia będzie zorganizowany tor przeszkód, który będą pokonywali wspólnie z rodzicem lub opiekunem, ponadto odbędzie się rónież Bieg Pampersa dedykowany rodzicom z najmłodszymi dziećmi. Bieg odbędzie się w dniu 23 czerwca 2018 roku o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Oleśnicy przy ulicy Brzozowej. Zapisy do biegu będą możliwe w dniu biegu na Stadionie w Biurze Zawodów, które będzie czynne w godzinach 14:30-16:00. Współorganizatorem biegu jest MERITUM Centrum Obsługi Biznesu oraz Firma Kerry Polska oddział w Oleśnicy która w znacznym stopniu przyczyniła się do organizacji imprezy. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieciaki do wzięcia udziału w naszym biegu, każde dziecko zostanie nagrodzone. Udział w biegu jest BEZPŁATNY

WSPÓŁORGANIZATOR:

PATRONAT HONOROWY:

PATRONAT MEDIALNY:


PARTNERZY:SPONSORZY: 

 

  

  

Wykonanie - Miłosz 2013