AKTUALNOŚCI

 

 

 17/02/2019r.

RUSZYŁY ZAPISY na VI BIEG SZERSZENIA- NOCNY BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI

Informujemy, iż w dniu dzisiejszym o godzinie 9:00 wystartowały zapisy na VI Bieg Szerszenia- Nocny Bieg Świętojański, który odbędzie się w Olesnicy w dniu 22 czerwca 2019 roku. Start i meta będą zlokalizowane na dziedzińcu Zamku Książąt Olesnickcih w Oleśnicy przy ul. Zamkowej 4. Tradycyjnie przy okazji biegu głównego, który wystartuje o godzinie 21:00 na dziedzińcu zamku odbędzie się pokaz Teatru Ognia oraz wspólna biesiada natomiast w godzinach popołudniowych odbędzie się również jak w latach poprzednich Bieg Małego Szesrzenia dla najmłodszych sympatyków biegania, który zorhganizowany będzie na błoniach zamku (podzamcze). 

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na nasz bieg, wystarczy kliknąć TUTAJ. Opłata startowa dla pierwszych stu chętnych wynosi 50 zł, tyle samo przez cały czas trwania zapisów zapłacą mieszkańcy Oleśnicy natomiast kolejni będą musieli zapłcić 60 zł a od 2 czerwca opłata wzrośnie do 10 zł i utrzyma się na tym poziomie do dnia biegu. Limit zawodników wynosi 300 osób. Regulamin biegu dostępny jest TUTAJ

Podpobnie jak w poprzednich latach wspierają nas znane lekkoatletki z Iwoną Bernardelli (Ambasadorka Biegu), Justyną Święty-Ersetic oraz Danutą Cieślak na czele (obie Twarze Biegu).

 

09/01/2019r.

RUSZYŁY ZAPISY NA VII EDYCJĘ TROPEM WILCZYM. BIEGU PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH.

Informujemy, iż w dniu dzisiejszym ruszyły zapisy na VII edycję biegu Tropem Wilczym. Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który po raz czwarty odbędzie się w Oleśnicy w dniu 3 marca 2019 roku. Start i meta tradycyjnie będą znajdowały się na dziedzińcu Zamku Książąt Oleśnickich, do wybory będą trzy dystanse: Bieg Główny z 5 km trasą, Bieg Pamięcie (dla biegaczy oraz zawodników Nordic Walking) z 1963 metrową trasą oraz Bieg Dzieci z trasą liczącą około 800 metrów. W biegu może wystartować 120 zawodników na wszystkich dystansach więc warto się szybko decydować, wpisowe wynosi 40 zł dla dorosłych oraz 20 zł dla dzieci, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w biegu.

Proszę pamiętać, że od momentu zapisania się na bieg mają Państwo 14 dni na dokonanie opłaty startowej, którą należy wpłacać na poniższy numer konta bankowego:

 

KB Szerszeń Oleśnica
Numer konta: Bank Millennium
23 1160 2202 0000 0002 4796 9929
W tytule: Tropem Wilczym oraz Imię i Nazwisko Zawodnika

 

Zapisywać się można klikając TUTAJ. Zapraszamy również do zapoznania się z regulaminem, który znajdziecie TUTAJ. Do zobaczenia 3 marca na olesnickim zamku.

 

Wykonanie - Miłosz 2013