AKTUALNOŚCI

 01/02/2024 r.

KLUB BIEGACZA SZERSZEŃ OLEŚNICA NA INSTAGRAMIE

Informujemy, iż od dnia dzisiejszego możecie nas znaleźć również na Instagramie gdzie również będą pojawiały się informację dotyczące naszej działalności jak również filmy i zdjęcia związane z naszym Stowarzyszeniem, serdecznie zapraszamy do obserwowania. Jesteście ciekawi jak prezentujemy się na Instagramie, zapraszamy do klknięcia w LINK.

 

 28/01/2024 r.

ZAPRASZAMY NA NOWY FANPAGE KB SZERSZEŃ OLEŚNICA NA FACEBOOKU

W związku z brakiem porozumienia z facebookiem w celu odzyskaniu dostępu do naszego klubowego konta zdecydowaliśmy o utworzeniu nowego fanpage'a Klub Biegacza Szerszeń Oleśnica, na który bardzo serdecznie zapraszamy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym fanpage'm, wystarczy że klikniecie w LINK.

 

 17/01/2024 r.

TROPEM WILCZYM. BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH NIE ODBĘDZIE SIĘ :(

Ze wielkim smutkiem informujemy, że w tym roku bieg Tropem Wilczym niestety nie odbędzie się w Oleśnicy z przyczyn od nas niezależnych. Przepraszamy wszystkich, którzy z chęcią startowali w naszej imprezie i oddawali co roku hołd Żołnierzom Wyklętym.

Liczymy na Wasze zrozumienie i mamy nadzieję, że Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych powróci w przyszłym roku do kalendarza imprez sportowych w naszym mieście.

Wykonanie - Miłosz 2013